www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий гранована зірка

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
гранована зірка растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка гранована зірка - 1182х1715

Растрова розмальовка гранована зірка - 567х822

Векторна розмальовка гранована зірка

Малюнок растровий гранована зірка

Малюнок векторний гранована зірка

Кліпарт растровий гранована зірка

Кліпарт векторний гранована зірка
Застосовуємо растровий кліпарт гранована зірка

Контур гранована зірка Картинка гранована зірка

П'ятикутна зірка, для країн колишнього радянського союзу, вона асоціюється з комуністичною владою (комунізмом). Незважаючи, що п'ятикутну зоряну пентаграму використовували не тільки комуністи. Не буду, докладно розбирати значення зірки, про це можна прочитати на інших інтернет сторінках. У даній зірці зроблені ребра від кутів, які сходяться в центрі, роблячи фігуру, як-би об'ємною, опуклою. Для розмальовки буде цікаво пограти в поєднання кольорів.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.