www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий гранована зірка

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
гранована зірка растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка гранована зірка - 1182х1715

Растрова розмальовка гранована зірка - 567х822

Векторна розмальовка гранована зірка

Малюнок растровий гранована зірка

Малюнок векторний гранована зірка

Кліпарт растровий гранована зірка

Кліпарт векторний гранована зірка
Застосовуємо растровий малюнок гранована зірка

Контур гранована зірка Картинка гранована зірка

П'ятикутна зірка, для країн колишнього радянського союзу, вона асоціюється з комуністичною владою (комунізмом). Незважаючи, що п'ятикутну зоряну пентаграму використовували не тільки комуністи. Не буду, докладно розбирати значення зірки, про це можна прочитати на інших інтернет сторінках. У даній зірці зроблені ребра від кутів, які сходяться в центрі, роблячи фігуру, як-би об'ємною, опуклою. Для розмальовки буде цікаво пограти в поєднання кольорів.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.