www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка гранована зірка

Формат svg.
гранована зірка векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска граненая звезда - 1182х1715

Растровая раскраска граненая звезда - 567х822

Векторная раскраска граненая звезда

Рисунок растровый граненая звезда

Рисунок векторный граненая звезда

Клипарт растровый граненая звезда

Клипарт векторный граненая звезда
Розмальовуємо векторну розмальовку гранована зірка

Векторний контур гранована зірка Малюнок векторний гранована зірка

П'ятикутна зірка, для країн колишнього радянського союзу, вона асоціюється з комуністичною владою (комунізмом). Незважаючи, що п'ятикутну зоряну пентаграму використовували не тільки комуністи. Не буду, докладно розбирати значення зірки, про це можна прочитати на інших інтернет сторінках. У даній зірці зроблені ребра від кутів, які сходяться в центрі, роблячи фігуру, як-би об'ємною, опуклою. Для розмальовки буде цікаво пограти в поєднання кольорів.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.