www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий серце

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
серце растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка серце - 1182х1715

Растрова розмальовка серце - 567х822

Векторна розмальовка серце

Малюнок растровий серце

Малюнок векторний серце

Кліпарт растровий серце

Кліпарт векторний серце
Застосовуємо растровий кліпарт серце

Контур серце Картинка серце

Для створення векторного контуру серця або растрового малюнка, використано три еліпсиса. Два еліпсиса (Наприклад: 300 на 350) ставимо так, щоб вони перетиналися, це буде верхівка сердечка, а третій еліпс робимо великим на ширину двох перших. (Наприклад: 500, це від-центрове відстань плюс ширина Еліпс. 200 +300) центри фігур повинні знаходитися на одній лінії (Наприклад х = 0 у всіх фігур) формуємо низ сердечка давши значення нижньої точки великого еліпсиса як гострого кута (верхньою точку можна видалити). Тепер тільки залишилося обробити отримані контури (Наприклад: обрізкою), щоб отримати фігуру, зайве просто видаляємо. При обробці в векторному графічному редакторі можна скоротити розмір файлу усунувши зайві точки на перемичках.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.