www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка серце

Формат svg.
серце векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска сердце - 1182х1715

Растровая раскраска сердце - 567х822

Векторная раскраска сердце

Рисунок растровый сердце

Рисунок векторный сердце

Клипарт растровый сердце

Клипарт векторный сердце
Розмальовуємо векторну розмальовку серце

Векторний контур серце Малюнок векторний серце

Для створення векторного контуру серця або растрового малюнка, використано три еліпсиса. Два еліпсиса (Наприклад: 300 на 350) ставимо так, щоб вони перетиналися, це буде верхівка сердечка, а третій еліпс робимо великим на ширину двох перших. (Наприклад: 500, це від-центрове відстань плюс ширина Еліпс. 200 +300) центри фігур повинні знаходитися на одній лінії (Наприклад х = 0 у всіх фігур) формуємо низ сердечка давши значення нижньої точки великого еліпсиса як гострого кута (верхньою точку можна видалити). Тепер тільки залишилося обробити отримані контури (Наприклад: обрізкою), щоб отримати фігуру, зайве просто видаляємо. При обробці в векторному графічному редакторі можна скоротити розмір файлу усунувши зайві точки на перемичках.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.