www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка зірка

Формат svg.
зірка векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска звезда - 1182х1715

Растровая раскраска звезда - 567х822

Векторная раскраска звезда

Рисунок растровый звезда

Рисунок векторный звезда

Клипарт растровый звезда

Клипарт векторный звезда
Розмальовуємо векторну розмальовку зірка

Векторний контур зірка Малюнок векторний зірка

Класична зірка, п'ятикутна. Фігуру п'ятикутної зірки можна знайти майже у всіх графічних редакторах. Найчастіше її зображують як символ або відмітку, приналежності або дій. Цей символ став дуже популярним як в політиці, так і у дизайнерів і художників. А яку вам зірку хочеться? Розфарбуй на свій розсуд і пріукрась зірочками свої роботи.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.