www.ABC-Color.com
Векторний кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний кліпарт десять секторів кола

Формат svg.
десять секторів кола векторний кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка десять секторів кола - 1182х1715

Растрова розмальовка десять секторів кола - 567х822

Векторна розмальовка десять секторів кола

Малюнок растровий десять секторів кола

Малюнок векторний десять секторів кола

Кліпарт растровий десять секторів кола

Кліпарт векторний десять секторів кола
Використання векторного клипарта десять секторів кола

Векторний контур десять секторів кола Малюнок векторний десять секторів кола

У велике коло вставлений коло на половину менша і отримана таким способом смуга кола розділена на 10 рівних частин. Я хотів намалювати різнобарвну рогівку ока для коня або поні, моя середня донька Естер дуже любить розфарбовувати поні. Але розділене таким способом поле може стати в нагоді і в багатьох інших роботах, якщо вам потрібно беріть, завантажити швидше ніж малювати осі по 36 градусів, у векторі це швидко, тому я області перетворив на готові фігури, не знаю як в растрових графічних редакторах, але області для растра зроблені великого розміру думаю зручно буде ставити навіть картинки. Фігуру передаю в суспільне надбання робіть з нею що хочете, претензій не буде, я сумніваюся, що у кого то буде патент на такий поділ кола.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.