www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий десять секторів кола

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
десять секторів кола растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка десять секторів кола - 1182х1715

Растрова розмальовка десять секторів кола - 567х822

Векторна розмальовка десять секторів кола

Малюнок растровий десять секторів кола

Малюнок векторний десять секторів кола

Кліпарт растровий десять секторів кола

Кліпарт векторний десять секторів кола
Застосовуємо растровий малюнок десять секторів кола

Контур десять секторів кола Картинка десять секторів кола

У велике коло вставлений коло на половину менша і отримана таким способом смуга кола розділена на 10 рівних частин. Я хотів намалювати різнобарвну рогівку ока для коня або поні, моя середня донька Естер дуже любить розфарбовувати поні. Але розділене таким способом поле може стати в нагоді і в багатьох інших роботах, якщо вам потрібно беріть, завантажити швидше ніж малювати осі по 36 градусів, у векторі це швидко, тому я області перетворив на готові фігури, не знаю як в растрових графічних редакторах, але області для растра зроблені великого розміру думаю зручно буде ставити навіть картинки. Фігуру передаю в суспільне надбання робіть з нею що хочете, претензій не буде, я сумніваюся, що у кого то буде патент на такий поділ кола. Фарбуйте на свій смак!

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.