www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка десять секторів кола

Формат svg.
десять секторів кола векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска десять секторов круга - 1182х1715

Растровая раскраска десять секторов круга - 567х822

Векторная раскраска десять секторов круга

Рисунок растровый десять секторов круга

Рисунок векторный десять секторов круга

Клипарт растровый десять секторов круга

Клипарт векторный десять секторов круга
Розмальовуємо векторну розмальовку десять секторів кола

Векторний контур десять секторів кола Малюнок векторний десять секторів кола

У велике коло вставлений коло на половину менша і отримана таким способом смуга кола розділена на 10 рівних частин. Я хотів намалювати різнобарвну рогівку ока для коня або поні, моя середня донька Естер дуже любить розфарбовувати поні. Але розділене таким способом поле може стати в нагоді і в багатьох інших роботах, якщо вам потрібно беріть, завантажити швидше ніж малювати осі по 36 градусів, у векторі це швидко, тому я області перетворив на готові фігури, не знаю як в растрових графічних редакторах, але області для растра зроблені великого розміру думаю зручно буде ставити навіть картинки. Фігуру передаю в суспільне надбання робіть з нею що хочете, претензій не буде, я сумніваюся, що у кого то буде патент на такий поділ кола. Фарбуйте на свій смак!

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.