www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки квіти

Формат swf. (flash)

айстра розмальовка айстра малюнок
айстра
волошка розмальовка волошка малюнок
волошка
ромашка розмальовка ромашка малюнок
ромашка
ромашка розмальовка ромашка малюнок
ромашка
ромашка розмальовка ромашка малюнок
ромашка
ромашка розмальовка ромашка малюнок
ромашка
конвалія розмальовка конвалія малюнок
конвалія
квітка розмальовка квітка малюнок
квітка
кульбаба розмальовка кульбаба малюнок
кульбаба
квіточка розмальовка квіточка малюнок
квіточка
стокротка розмальовка стокротка малюнок
стокротка
квітка розмальовка квітка малюнок
квітка
мак розмальовка мак малюнок
мак
фіалка розмальовка фіалка малюнок
фіалка
шістьох  пелюсткова квітка  розмальовка шістьох  пелюсткова квітка  малюнок
квітка
квіточка розмальовка квіточка малюнок
квіточка
квітка розмальовка квітка малюнок
квітка
дзвіночок розмальовка дзвіночок малюнок
дзвіночок
бузок розмальовка бузок малюнок
бузок
троянда розмальовка троянда малюнок
троянда


Розмальовуємо в онлайн. квіти флеш розмальовки.

Квіти, якщо їх немає на сайті з онлайн розмальовками, можна сказати, що на сайті, не вистачає самого важливого. Адже коли ми хочемо прикрасити, наше життя, ми несемо квіти. А в оточенні квітів життя стає веселіше. Розмалював, ми перетворюємо чорно білий малюнок у яскравий, наповнений життям, завдяки кольору. Квіти, це те, що на диво чудово барвить наше життя. Вони різноманітні за кольором і формою. Як раз, це потрібно для розмальовки. А як подобається розмальовувати людям в яскраві кольори, саме вони підходять для розмальовок із зображенням квітів. Вони завжди красиві. І недарма слово квітковий, позначає гарний, різнобарвний.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
<object type="application/x-shockwave-flash" id="ss" data="/image/coloring/flowers/001/aster/aster-online-coloring.swf" width="550" height="470"><param name="movie" id="ss" value="/image/coloring/flowers/001/aster/aster-online-coloring.swf" /></object>

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.