www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий троянда

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.

троянда растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка троянда - 1182х1715

Растрова розмальовка троянда - 567х822

Векторна розмальовка троянда

Онлайн розмальовка троянда

Зображеня растрове троянда

Кліпарт векторний троянда

Зображеня растрове троянда-2

Кліпарт векторний троянда-2
Застосовуємо растровий кліпарт троянда

Кліпарт растровий троянда
Кліпарт растровий троянда 2

Багато малюнків присвячені прекрасній квітці, троянді. Можна сказати, що ця квітка символ романтичної любові. Різноманіття виведених сортів троянд, з безліччю колірних переливів і різних кольорів. Для розмальовок, ця квітка підходить особливо добре, оскільки квітка навіває приємні почуття спогади.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.