www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка восьмілістнік

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран

Растрова розмальовка восьмілістнік - 1182х1715

Растрова розмальовка восьмілістнік - 567х822

Векторна розмальовка восьмілістнік

Онлайн розмальовка восьмілістнік

Малюнок растровий восьмілістнік

Малюнок векторний восьмілістнік

Кліпарт растровий восьмілістнік

Кліпарт векторний восьмілістнікРозмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка восьмілістнік.

Кліпарт растровий восьмілістнік

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/flowers/003/vosmilistnik/vosmilistnik-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/flowers/003/vosmilistnik/vosmilistnik-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.