www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий п'ять сердець

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
п'ять сердець растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка п'ять сердець - 1182х1715

Растрова розмальовка п'ять сердець - 567х822

Векторна розмальовка п'ять сердець

Малюнок растровий п'ять сердець

Малюнок векторний п'ять сердець

Кліпарт растровий п'ять сердець

Кліпарт векторний п'ять сердець
Застосовуємо растровий кліпарт п'ять сердець

Контур п'ять сердець Картинка п'ять сердець

Сердечка як і суцвіття квіток, ми часто використовуємо в прикрасах і не тільки ювелірних але і в звичайних малюнках. Безліч вітальних листівок, не обходяться без сердечок і квіточок, просто краса виходить. Я, теж не обійшов цю тему і зробив суцвіття квітки, де всі п'ять пелюсток мають форму сердечок. Я думаю, що я не перший хто, це намалював, але тепер це п'яти листове сердечне суцвіття буде доступно на сторінках цього сайту. Завантажуйте і декоруйте свою творчість цим нехитрим, але многозначащім контуром для розмальовування

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.