www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий дитяча квіточка

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
дитяча квіточка растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка дитяча квіточка - 1182х1715

Растрова розмальовка дитяча квіточка - 567х822

Векторна розмальовка дитяча квіточка

Малюнок растровий дитяча квіточка

Малюнок векторний дитяча квіточка

Кліпарт растровий дитяча квіточка

Кліпарт векторний дитяча квіточка
Застосовуємо растровий кліпарт дитяча квіточка

Контур дитяча квіточка Картинка дитяча квіточка

Простий, елементарний дитячий цветочек, який малюють майже всі. Сам не знаю скільки разів я його малював на аркуші паперу, а тут мені його намалювали на комп'ютері, раз намалювали, щоб виставити в інтернеті, ставимо! Буде хороший приклад для малювання іншим, якщо треба, щось намалювати по швидкому для дитини. При тому, це хороша, готова розмальовка.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.