www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий дитяча квіточка

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
дитяча квіточка растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка дитяча квіточка - 1182х1715

Растрова розмальовка дитяча квіточка - 567х822

Векторна розмальовка дитяча квіточка

Малюнок растровий дитяча квіточка

Малюнок векторний дитяча квіточка

Кліпарт растровий дитяча квіточка

Кліпарт векторний дитяча квіточка
Застосовуємо растровий малюнок дитяча квіточка

Контур дитяча квіточка Картинка дитяча квіточка

Простий, елементарний дитячий цветочек, який малюють майже всі. Сам не знаю скільки разів я його малював на аркуші паперу, а тут мені його намалювали на комп'ютері, раз намалювали, щоб виставити в інтернеті, ставимо! Буде хороший приклад для малювання іншим, якщо треба, щось намалювати по швидкому для дитини. При тому, це хороша, готова розмальовка.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.