www.ABC-Color.com
Векторний кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Квіти

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

жовта кувшинка малюнок
жовта кувшинка
водяні лілії малюнок
водяні лілії
суцвіття квітки малюнок
суцвіття квітки
сердечне суцвіття малюнок
сердечне суцвіття
п'ять сердець малюнок
п'ять сердець
дитяча квіточка малюнок
дитяча квіточка
квіточка
квіточка


Використання векторних клипартів Квіти

Векторні кліпарти призначені для оформлення і компонування різних картинок. А який дизайнер обходитиметься без квітів. Квітка - це один з основних елементів прикрас і оформлення. Квітка, як не хто інший, передає всю красу, витонченість і пишність. На сайті кліпарти прості і зроблені дітьми, але повірте вони вам знадобляться.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.