www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Квіти

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

жовта кувшинка малюнок
жовта кувшинка
водяні лілії малюнок
водяні лілії
суцвіття квітки малюнок
суцвіття квітки
сердечне суцвіття малюнок
сердечне суцвіття
п'ять сердець малюнок
п'ять сердець
дитяча квіточка малюнок
дитяча квіточка
квіточка малюнок
квіточка


Використання векторних малюнків на тему Квіти

При оформленні, часто використовують малюнки квітів, і це не дивно. Квіти наповнені яскравими квітами, чудовою формою і кожна квітка по своєму витончена. Звичайно ж при оформленні найкраще використовувати натуральні селекційні сорти квітів. Справжніх квітів не що не замінить. Але малюнок або контур може пригадати нам красу квітів. Або символічно позначити квітку. Векторний малюнок, самий підходящий для дизайну, і за своєю гнучкості до змін без втрат якості, та й вектор можна перетворити в растр, а при відтворення растрового зображення, вектор, не завжди буде якісним і легким.

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.