www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Квіти

Формат png-24, прозорий фон.

жовта кувшинка кліпарт
жовта кувшинка
водяні лілії кліпарт
водяні лілії
суцвіття квітки кліпарт
суцвіття квітки
сердечне суцвіття кліпарт
сердечне суцвіття
п'ять сердець кліпарт
п'ять сердець
дитяча квіточка кліпарт
дитяча квіточка
квіточка кліпарт
квіточка


Застосовуємо растрові кліпарти Квіти

Растрові кліпарти призначені для оформлення і компонування різних картинок. А який дизайнер обходитиметься без кліпортов з квітками. Квітка - це один з основних елементів прикрас і оформлення. Квітка, надає краси, витонченості і пишноти. На сайті кліпарти досить прості і зроблені дітьми, але повірте вони вам можуть стати в нагоді.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.