www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Квіти

Формат swf. (flash)

жовта кувшинка розмальовка жовта кувшинка малюнок
жовта кувшинка
водяні лілії розмальовка водяні лілії малюнок
водяні лілії
квіточка розмальовка квіточка
квіточка


Розмальовуємо в онлайн. Квіти флеш розмальовки.

Для любителя швидко розмалювати, пограти. У самий раз підійдуть онлайн розмальовки з квітами. Тут можна насолодитися красою витонченістю або просто згадати про прекрасне Боже створення, квіти. При тому, можна відчути себе в ролі колекціонера або селекціонера квітів. Одні збирають рідкісні квіти інші їх виводять. А, в онлайн розмальовці ти сам собі господар і за пару минути таке зробиш, що найвишуканішим колекціонерам квітів і селекціонерам квітів навіть і не снилося.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.