www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Малюнки растрові Квіти

Формат png.

жовта кувшинка малюнок
жовта кувшинка
водяні лілії малюнок
водяні лілії
суцвіття квітки малюнок
суцвіття квітки
сердечне суцвіття малюнок
сердечне суцвіття
п'ять сердець малюнок
п'ять сердець
дитяча квіточка малюнок
дитяча квіточка
квіточка
квіточка


Застосовуємо растрові малюнки Квіти

Квіти, як багато в цьому слові, переплелось веселощів і краси, і ніжний аромат чарівних пелюсток. Якщо хочеш порадувати людину, принеси йому квіти. Для багатьох не важливо куплені квіти або лугові. Навіть може бути посаджені у горщики. Найголовніше увагу. І можливість порадіти цими чудовими створіннями, які радують погляд і нюх. На сторінках сайту ви не знайдете живих квіток з їх ніжним ароматом, але можете порадіти растровими малюнками, зробленими дітьми. Згадуючи оригінальний образ квітки.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.