www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка жовта кувшинка

Формат svg.
жовта кувшинка векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска желтая кувшинка - 1182х1715

Растровая раскраска желтая кувшинка - 567х822

Векторная раскраска желтая кувшинка

Онлайн раскраска желтая кувшинка

Рисунок растровый желтая кувшинка

Рисунок векторный желтая кувшинка

Клипарт растровый желтая кувшинка

Клипарт векторный желтая кувшинкаРозмальовуємо векторну розмальовку жовта кувшинка

Малюнок векторний жовта кувшинка

Я виростав біля річки Урал. У річечках на притоках річки, в даному випадки річки Урлядка росли ці прекрасні водяні квіти, їх ми називали латаття. Вони сяяли ніжно-насиченим жовтим кольором, насиченість водою листя створювало вид відполірованою до блиску поверхні, а відблиск води надавав їм грайливості. Мають довгий стебло, яке діставало до дна і нагадувало грубу губку. Коли з нами були дівчата, спеціально для них немов герої сходили з крутих землистих берегів річки, за жовтими лататтям. Із за сентиментальності до тих часів я намалював, цю розмальовку.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.