www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий Абрикос

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.

Абрикос растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка абрикос - 1182х1715

Растрова розмальовка абрикос - 567х822

Векторна розмальовка абрикос

Онлайн розмальовка абрикос

Зображеня растрове абрикос

Кліпарт векторний абрикос
Застосовуємо растровий кліпарт Абрикос

Кліпарт растровий абрикос

Абрикос є абрикос. Варення, компоти, джеми, сухофрукти, повидло і торти. Ось це смакота. А тепер ще й розмальовка з цим чудовим плодом. Спробуй розфарбуй так, щоб був як справжній.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.