www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти плоди

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

абрикос малюнок
абрикос
яблоко малюнок
яблоко
банан малюнок
банан
вишня малюнок
вишня
лемон малюнок
лемон
диня малюнок
диня
апельсин малюнок
апельсин
персик малюнок
персик
помідор малюнок
помідор
груша малюнок
груша
слива малюнок
слива
кавун малюнок
кавун
капуста малюнок
капуста
бульба малюнок
бульба
буряк малюнок
буряк
морква малюнок
морква
огірок малюнок
огірок
цибуля малюнок
цибуля
редиска малюнок
редиска
кукурудза малюнок
кукурудза


Використання векторних клипартів плоди

Доволі часто доводиться зображати прості маленькі елементи, наприклад яблука на яблуні. Векторний кліпарт або малюнок для цього підійде в самий раз. Готовий малюнок, який можна швидко пристосувати під свій художній дизайн і не яких проблем.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.