www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий плід

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
плід растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Флеш розмальовка плід

Анімаційна флеш розмальовка плід

Растрова розмальовка плід - 1182х1715

Растрова розмальовка плід - 567х822

Векторна розмальовка плід

Малюнок растровий плід

Малюнок векторний плід

Кліпарт растровий плід

Кліпарт векторний плід
Застосовуємо растровий малюнок плід

Контур плід Картинка плід

Світ дарів природи різноманітний за всіма критеріями. Розділити їх можна на: овочі, фрукти, ягоди, плоди, зерна і так далі. З початку я розділив але потім об'єднав, цей розділ, так як в різних країнах по різному ділять категорії і що-б не створювати плутанини, об'єднав в розділ плоди. Це зображення назвав плід, тому що воно має поширений контур. Класичний малюнок плода, округлий плід з плодоніжкою і листком. Думаю вам придатися, використовуйте, малюнок переданий до фонду суспільного надбання. При розфарбовуванні, колір створить образ певного плоду.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.