www.ABC-Color.com
Векторне зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний малюнок плід

Формат svg.
плід векторний малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Флеш розмальовка плід

Анімаційна флеш розмальовка плід

Растрова розмальовка плід - 1182х1715

Растрова розмальовка плід - 567х822

Векторна розмальовка плід

Малюнок растровий плід

Малюнок векторний плід

Кліпарт растровий плід

Кліпарт векторний плід
Використання векторного малюнка плід

Векторний контур плід Малюнок векторний плід

Світ дарів природи різноманітний за всіма критеріями. Розділити їх можна на: овочі, фрукти, ягоди, плоди, зерна і так далі. З початку я розділив але потім об'єднав, цей розділ, так як в різних країнах по різному ділять категорії і що-б не створювати плутанини, об'єднав в розділ плоди. Це зображення назвав плід, тому що воно має поширений контур. Класичний малюнок плода, округлий плід з плодоніжкою і листком. Думаю вам придатися, використовуйте, малюнок переданий до фонду суспільного надбання.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.