www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка плід

Формат svg.
плід векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Флеш раскраска плод

Флеш анимационная раскраска плод

Растровая раскраска плод - 1182х1715

Растровая раскраска плод - 567х822

Векторная раскраска плод

Рисунок растровый плод

Рисунок векторный плод

Клипарт растровый плод

Клипарт векторный плод
Розмальовуємо векторну розмальовку плід

Векторний контур плід Малюнок векторний плід

Світ дарів природи різноманітний за всіма критеріями. Розділити їх можна на: овочі, фрукти, ягоди, плоди, зерна і так далі. З початку я розділив але потім об'єднав, цей розділ, так як в різних країнах по різному ділять категорії і що-б не створювати плутанини, об'єднав в розділ плоди. Це зображення назвав плід, тому що воно має поширений контур. Класичний малюнок плода, округлий плід з плодоніжкою і листком. Думаю вам придатися, використовуйте, малюнок переданий до фонду суспільного надбання. При розфарбовуванні, колір створить образ певного плоду.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.