www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий плід

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
плід растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Флеш розмальовка плід

Анімаційна флеш розмальовка плід

Растрова розмальовка плід - 1182х1715

Растрова розмальовка плід - 567х822

Векторна розмальовка плід

Малюнок растровий плід

Малюнок векторний плід

Кліпарт растровий плід

Кліпарт векторний плід
Застосовуємо растровий кліпарт плід

Контур плід Картинка плід

Світ дарів природи різноманітний за всіма критеріями. Розділити їх можна на: овочі, фрукти, ягоди, плоди, зерна і так далі. З початку я розділив але потім об'єднав, цей розділ, так як в різних країнах по різному ділять категорії і що-б не створювати плутанини, об'єднав в розділ плоди. Це зображення назвав плід, тому що воно має поширений контур. Класичний малюнок плода, округлий плід з плодоніжкою і листком. Думаю вам придатися, використовуйте, малюнок переданий до фонду суспільного надбання. При розфарбовуванні, колір створить образ певного плоду.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.