www.ABC-Color.com
Флеш розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Онлайн розмальовки Ягоди

Формат swf. (flash)

ожина малюнок
ожина
ожина малюнок
ожина
черешня малюнок
черешня
вишня на листках малюнок
вишня на листках
горобина малюнок
горобина
плід розмальовка плід
плід


Розмальовуємо в онлайн. Ягоди флеш розмальовки.

В онлайн розмальовуванні все дуже просто. Особливо з ягідками. Але є одна, дуже цікава особливість, ягоди пристигаючі, змінюють свій колір. Можна спочатку розфарбувати в зелений колір потім в жовтий, і під кінець в червоний і навіть в засохлий коричневий. Все залежить від ягоди. Таке розмальовування дасть уявлення дитині, що відбувається в природі з ягодами, особливо якщо він міської та не має можливості спостерігати, цей процес сам. А тим хто бачив зміни, закріпить побачені знання. Є ще одне диво, розмальовуючи ягідки, можна побачити як від зміни кольору, ягода перетворюється з однієї в іншу. Наприклад ожина в малину.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-60Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.

Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 216 кольорів.

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.