www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Ягоди

Формат png.

ожина малюнок
ожина
ожина малюнок
ожина
черешня малюнок
черешня
вишня на листках малюнок
вишня на листках
горобина малюнок
горобина
плід
плід


Застосовуємо растрові кліпарти Ягоди

Намалювати ягоди, дуже просто. На сайті представлені, ягоди які, я намалював, для своїх дітей, а вони розмалювали. Батькам нічого не варто намалювати ягоди і порадувати своїх дітей. Це швидко, а діти повторюючи за батьками по трохи вчаться малювати, або просто розтерзають малюнок розфарбовуючи його. Так само з отриманого кліпарта можна створювати на комп'ютері малюнки. Наприклад: перетворите малюнок у пензлик для фотошопу, і побачите, як на чистому аркуші у фотошопі, буде з'являтися шедевр з ягодами, в упереміш з листям.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.