www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий сидяча дівчинка

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
сидяча дівчинка растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка сидяча дівчинка - 1182х1715

Растрова розмальовка сидяча дівчинка - 567х822

Векторна розмальовка сидяча дівчинка

Малюнок растровий сидяча дівчинка

Малюнок векторний сидяча дівчинка

Кліпарт растровий сидяча дівчинка

Кліпарт векторний сидяча дівчинка
Застосовуємо растровий кліпарт сидяча дівчинка

Контур сидяча дівчинка Картинка сидяча дівчинка

Сидяча дівчинка, це не закінчена робота, дає великі можливості для фантазії. Дівчинку можна посадити де вашій душі завгодно, на: дивані, стільці, кріслі, гойдалках, поваленому дереві, лавці, мості, пеньку і так далі. Домалювати можна, що завгодно, наприклад на голові: вінок, корону, капелюшок, бантик і інші прикраси. Поруч можна посадити принца, пастуха або простого хлопчика, закоханий погляд і чекаюча поза, без слів розповість сюжет картинки. А навколо розмістити квіти, листя або домашній інтер'єр. Я спробував зобразити, щось в стилі малюнків аніме, але як завжди закінчити немає часу, зате вам надається широке поле діяльності, для роботи. Створюйте!

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.