www.ABC-Color.com
Векторний кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти листя

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

листва каштана малюнок
листва каштана
листочок малюнок
листочок
листя дуба малюнок
листя дуба
листья дуба с желудями малюнок
листья дуба с желудями
листя горобини малюнок
листя горобини
дубовий листочок малюнок
дубовий листочок
листок клена малюнок
листок клена
ланцетна форма листа малюнок
ланцетна форма листа
листок малюнок
листок
листя дерева модрина малюнок
листя дерева модрина
лист обліпихи малюнок
лист обліпихи
лист водяної лілії малюнок
лист водяної лілії
листя модрини малюнок
листя модрини
березовий листок малюнок
березовий листок
папороть малюнок
папороть


Використання векторних клипартів листя

Готові кліпарти листя стануть в нагоді якщо треба щось прикрасити. Малюнки готові, оберіть, ті які вам сподобалися і приступайте до роботи. Векторний формат допоможе вам створити з заготівлі листка, безліч різноманітних листя, просто, крутіть, крутіть, нахиляйте, збільшуйте і зменшуйте масштаб. Успіхів!

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.