www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий маска лисиця

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
маска лисиця растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка маска лисиця - 1182х1715

Растрова розмальовка маска лисиця - 567х822

Векторна розмальовка маска лисиця

Онлайн розмальовка маска лисиця

Малюнок растровий маска лисиця

Малюнок векторний маска лисиця

Кліпарт растровий маска лисиця

Кліпарт векторний маска лисиця
Застосовуємо растровий кліпарт маска лисиця

Кліпарт растровий маска лисиця

У безлічі казок, присутній герой Лис або лисиця, славна своєю хитрістю і кмітливістю. Маска зроблена для вечірок і для домашніх ігор. Намалювати схожу лисичку легко, залишається тільки вирізати і розфарбувати. Прорізавши очі і прикріпивши гумку, можна носити на голові або приліпите на груди і казковий герой для гри готовий. Маска-розмальовка лисиця, буде цікава дітям, тому що у виготовленні маски вони приймуть участь, часом саме виготовлення приносити більше задоволення, ніж гра.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.