www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка маска лисиця

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка маска лисиця - 1182х1715

Растрова розмальовка маска лисиця - 567х822

Векторна розмальовка маска лисиця

Онлайн розмальовка маска лисиця

Малюнок растровий маска лисиця

Малюнок векторний маска лисиця

Кліпарт растровий маска лисиця

Кліпарт векторний маска лисиця
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка маска лисиця.

Кліпарт растровий маска лисиця

У безлічі казок, присутній герой Лис або лисиця, славна своєю хитрістю і кмітливістю. Маска зроблена для вечірок і для домашніх ігор. Намалювати схожу лисичку легко, залишається тільки вирізати і розфарбувати. Прорізавши очі і прикріпивши гумку, можна носити на голові або приліпите на груди і казковий герой для гри готовий. Маска-розмальовка лисиця, буде цікава дітям, тому що у виготовленні маски вони приймуть участь, часом саме виготовлення приносити більше задоволення, ніж гра.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/masks/001/fox-mask/fox-mask-online-coloring.swf" width="550" height="470"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/masks/001/fox-mask/fox-mask-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.