www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні кліпарти Маски

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

маска кошеня малюнок
маска кошеня
маска буряка малюнок
маска буряка
маска буряк малюнок
маска буряк
маска кіт малюнок
маска кіт
маска кошенятко малюнок
маска кошенятко
маска мавпи малюнок
маска мавпи
маска мишка малюнок
маска мишка
дама малюнок
дама
маска лисиця малюнок
маска лисиця
маска бульба малюнок
маска бульба
маска зелений горошок малюнок
маска зелений горошок
маска морква малюнок
маска морква
маска огірка малюнок
маска огірка
огірок малюнок
огірок
маска зайця малюнок
маска зайця


Використання векторних клипартів Маски

Кліпарт зображає обличчя, голову або контур, що символізує об'єкт, дуже підходить на роль кліпарта, так як вдало відображає і представляє суть об'єкта або суб'єкта. Подібно силуету, маска в знаковій формі вказує на весь предмет або представника в цілому. Можна використовувати, кліпарт для кнопок, коротких записок, коментарів, застережень. Кліпарти можуть використовуватися як малюнки, на різних предметах. Наприклад: малюнки на майках, кепках, стаканчиках і тарілках.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.