www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Маски

Формат png-24, прозорий фон.

маска кошеня кліпарт
маска кошеня
маска буряка кліпарт
маска буряка
маска буряк кліпарт
маска буряк
маска кіт кліпарт
маска кіт
маска кошенятко кліпарт
маска кошенятко
маска мавпи кліпарт
маска мавпи
маска мишка кліпарт
маска мишка
дама кліпарт
дама
маска лисиця кліпарт
маска лисиця
маска бульба кліпарт
маска бульба
маска зелений горошок кліпарт
маска зелений горошок
маска морква кліпарт
маска морква
маска огірка кліпарт
маска огірка
огірок кліпарт
огірок
маска зайця кліпарт
маска зайця


Застосовуємо растрові кліпарти Маски

Кліпарти в растровому форматі, найпоширеніші і затребувані малюнки. І хоча фотокліпарти, набагато красивіше, зате мальовані кліпарти перевершують простотою, легкістю і індивідуальністю. Кліпарт маски можна використовувати як маленький смисловий малюнок. Як зображення на різні речі. Наприклад: на майки, стаканчики, блокнотики. Тому кліпарти масок дуже добре підходять, як наклейка, аплікація або схема на вишивання.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.