www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Малюнки растрові маски

Формат png.

маска кошеня малюнок
маска кошеня
маска буряка малюнок
маска буряка
маска буряк малюнок
маска буряк
маска кіт малюнок
маска кіт
маска кошенятко малюнок
маска кошенятко
маска мавпи малюнок
маска мавпи
маска мишка малюнок
маска мишка
дама малюнок
дама
маска лисиця малюнок
маска лисиця
маска бульба малюнок
маска бульба
маска зелений горошок малюнок
маска зелений горошок
маска морква малюнок
маска морква
маска огірка малюнок
маска огірка
огірок малюнок
огірок
маска зайця малюнок
маска зайця


Застосовуємо растрові малюнки маски

Як розмалювати маску, що б була вона красивою? Напевно, потрібно підійти до творчості з любов'ю та ентузіазмом, тоді все вийде. Різнокольорові малюнки масок, створені дітьми. Тоді варто подумати, на скільки прекрасніше можуть створити, для своїх чад маски, їх батьки. Але тут не змагання, а прекрасна гра з дітьми, до, підчас і після створення маски. Все, що потрібно, це роздрукувати малюнок або контури, якщо немає принтера, тоді намалювати і вирізати. Акуратно приклеїти, паличку або гумку. Можна просто прикріпити на одяг чи обруч. І грати з дітьми, різного віку. Успіхів вам!

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.