www.ABC-Color.com
Векторний кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторний кліпарт дама

Формат svg.
дама векторний кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка дама - 1182х1715

Растрова розмальовка дама - 567х822

Векторна розмальовка дама

Малюнок растровий дама

Малюнок векторний дама

Кліпарт растровий дама

Кліпарт векторний дама
Використання векторного клипарта дама

Векторний контур дама Малюнок векторний дама

Почав малювати принцесу з віялом. І трохи прихворів, працюю адже на свіжому повітрі, ну що-ж маска вийшла теж не погана. От тільки, вона не водити бровами, не моргає і не посміхається, контури створив спеціально для цього зроблю коли небудь іншим разом, зараз до пишу і біжу на роботу, дрова різати, а то начальство замерзне. На хліб потрібно заробити. Особа зроблено в класичному вигляді солідної дами.

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.