www.ABC-Color.com
Картинка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Малюнок растровий дама

Розмір картинки 550х379 пікс. Формат png
дама растровий малюнок
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка дама - 1182х1715

Растрова розмальовка дама - 567х822

Векторна розмальовка дама

Малюнок растровий дама

Малюнок векторний дама

Кліпарт растровий дама

Кліпарт векторний дама
Застосовуємо растровий малюнок дама

Контур дама Картинка дама

Почав малювати принцесу з віялом. І трохи прихворів, працюю адже на свіжому повітрі, ну що-ж маска вийшла теж не погана. От тільки, вона не водити бровами, не моргає і не посміхається, контури створив спеціально для цього зроблю коли небудь іншим разом, зараз до пишу і біжу на роботу, дрова різати, а то начальство замерзне. На хліб потрібно заробити. Особа зроблено в класичному вигляді солідної дами. Розфарбуйте у різні кольори, подивіться як кольори міняють вигляд людини і створюються зовсім інші думка про нього.

Растровий малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Зображення можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість картинки, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.