www.ABC-Color.com
Растровий кліпарт
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Кліпарт растровий маска мавпи

Розмір кліпарта 550х379 или 822х567 пікс. Формат png-24. Прозорий фон.
маска мавпи растровий кліпарт
[an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка маска мавпи - 1182х1715

Растрова розмальовка маска мавпи - 567х822

Векторна розмальовка маска мавпи

Малюнок растровий маска мавпи

Малюнок векторний маска мавпи

Кліпарт растровий маска мавпи

Кліпарт векторний маска мавпи
Застосовуємо растровий кліпарт маска мавпи

Контур маска мавпи Картинка маска мавпи

Що, можна зробити з кіл, та що завгодно, просто, це залежить від розміру кола, адже на квадратних або прямокутних пікселях намальовані всі растрові зображення. У даному прикладі намалював мордочку мавпочки. Правда, використовував два овала, але можна і без них обійтися. Тепер справа за вами, розфарбуйте або прикрашайте, або може зробите щось схоже і краще, справа за вами. Можете вирізати кружальця і створити лошаріка або як у мультиплікаційному серіалі зробити Смішарики.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох кліпартів, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підібрати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарти можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Кліпарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може відображати реальні кольори зображеного на нім об'єкта, митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.