www.ABC-Color.com
Флеш розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Онлайн розмальовка коло з кіл

Формат swf. (flash)
Щоб відкрити флеш розмальовку на весь екран, натисніть на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки.
Щоб завантажити флеш розмальовку на комп'ютер, наведіть курсор миші на посилання "Відкрити на весь екран" в низу картинки. Натисніть на праву кнопку миші і виберіть в меню, що команду, "зберегти посилання як ..."
Завантажити онлайн розмальовку коло з кіл

Відкрити на весь екран [an error occurred while processing this directive]

Растрова розмальовка коло з кіл - 1182х1715

Растрова розмальовка коло з кіл - 567х822

Векторна розмальовка коло з кіл

Онлайн розмальовка коло з кіл

Малюнок растровий коло з кіл

Малюнок векторний коло з кіл

Кліпарт растровий коло з кіл

Кліпарт векторний коло з кіл
Розмальовуємо в онлайн. Флеш розмальовка коло з кіл.

Кліпарт растровий коло з кіл

Ще одна своєрідна мозаїка.
При створенні мозаїки, я переходив від коду Action Script 2 на третій. Тому застосував обертающиеся круги в мозаїці. Розмальовуваня анімаційних об'єктів, це та перевага заради якого, я витратив не одну ніч, на вивчення мови програмування та створення відповідного коду для Flash розмальовки. Розмір файлу розмальовки зменшився, але швидкодією код Action Script 3 не може похвалитися в порівнянні з другою версією, через це, я і не хотів використовувати Action Script 3 . Але, для тих, хто має не слабкий комп'ютер, це буде не помітно.
Грайте, фарбуйте, фантазуйте. Ну, а я, якщо буде час придумаю, щось цікаве.

Для розмальовування флеш розмальовки, непотрібно спеціальних графічних програм. Все що потрібно, це вибрати розмальовку та кликнути по ній. Можете розмалювати на веб сторінці сайту або відкрити на окремій сторінці на весь екран монітора. Розмір їх від 8-30Кб. Всі розмальовки легко завантажуються. Тому можете, закачавши, розфарбувати їх навіть без Інтернету. Флеш файли відкриває Flash Player , також браузери (Internet Explorer, Google Chrome, Opera, Mozilla Firefox, Safari) і навіть різні програвачі для фільмів.
Розфарбовувати можуть діти від 3 років і старше. Для маленьких дітей добре підходять найпростіші малюнки. У деяких флеш при розмальовуванні з'являються нові елементи, тому готуйтеся до маленьких сюрпризів. Використовується 42 кольору.

Код для встановлення флеш розмальовки на веб сторінці. (Скопіюйте та вставте)
   <object type="application/x-shockwave-flash" data="http://www.abc-color.com/image/coloring/mosaic/001/circle-of-circles/circle-of-circles-online-coloring.swf" width="550" height="400"> <param name="movie" value="http://www.abc-color.com/image/coloring/mosaic/001/circle-of-circles/circle-of-circles-online-coloring.swf" /> </object>   

Автор Флеша дає право безкоштовно закачувати на комп'ютер, розфарбовувати, давати іншим і навіть розмішати на інші сайти флеш розмальовки або давати скачувати на файлообмінник. Але не змінювати саму флешку.