www.ABC-Color.com
Векторна розмальовка
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Меню

Векторна розмальовка коло

Формат svg.
коло векторна розмальовка
[an error occurred while processing this directive]

Растровая раскраска круг - 1182х1715

Растровая раскраска круг - 567х822

Векторная раскраска круг

Рисунок растровый круг

Рисунок векторный круг

Клипарт растровый круг

Клипарт векторный круг
Розмальовуємо векторну розмальовку коло

Векторний контур коло Малюнок векторний коло

Просте коло розділене на 24 сектора, можна розмалювати подібно мозаїці різними кольорами. Можна зробити циферблат якщо в кожний сектор додати цифри. А також може послужити сіткою для розмітки семерична малюнків, наприклад: квіток або дисків автомобільних коліс. А краще просто відпочиньте і пограйте кольорами, раскрашівая цю графічну мозаїку.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.