www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Мозаїка

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

мозаїчне коло малюнок
мозаїчне коло
мозаїчне переплетіння малюнок
мозаїчне переплетіння
квіткова мозаїка малюнок
квіткова мозаїка
коло з кіл малюнок
коло з кіл
коло малюнок
коло


Використання векторних малюнків на тему Мозаїка

Мозаїчні картини завжди привертають до себе увагу. Кожен крок майстра можна переглянути проставленим ним фрагментом мозаїки. Навіть є різноманітні гри за темою мозаїка. З різнокольорових фішок складаються різноманітні візерунки, квіти або звичайні фігури. І ти як митець твору, отримуєш величезну радість від зробленої картинки. Векторні малюнки представлені на сайті можна не тільки переглянути, але й змінити, внести свої удосконалення.

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.