www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Кліпарти растрові Мозаїка

Формат png-24, прозорий фон.

мозаїчне коло кліпарт
мозаїчне коло
мозаїчне переплетіння кліпарт
мозаїчне переплетіння
квіткова мозаїка кліпарт
квіткова мозаїка
коло з кіл кліпарт
коло з кіл
коло кліпарт
коло


Застосовуємо растрові кліпарти Мозаїка

Мозаїчні візерунки цікаві як елементи декору. Своєю симетрію форми або кольору, з яких складається картинка, в носят в загальний інтер'єр, порядок і гармонію. Крім випадків коли мозаїка спеціально зроблена для передачі хаоса.

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.