www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Малюнки растрові Мозаїка

Формат png.

мозаїчне коло малюнок
мозаїчне коло
мозаїчне переплетіння малюнок
мозаїчне переплетіння
квіткова мозаїка малюнок
квіткова мозаїка
коло з кіл малюнок
коло з кіл
коло малюнок
коло


Застосовуємо растрові малюнки Мозаїка

З дитинства нам подобається дивитися в калейдоскоп і хоч ми вже виросли нас як і раніше вабить подивитися в, цю дитячу іграшку, що б насолодитися семерична яскравими візерунками. І не менше радості приносити розглядання візерунків або цілих картин зроблених з маленьких різнокольорових камінчиків або пластиночек. У цьому розділі сайту вам надається нагода, подивитися на мозаїчні візерунки створені дітьми з їх безмежною фантазією.

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.