www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH


Зміст

Векторні розмальовки Мозаїка

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

мозаїчне коло розмальовка мозаїчне коло малюнок
мозаїчне коло
мозаїчне переплетіння розмальовка мозаїчне переплетіння малюнок
мозаїчне переплетіння
квіткова мозаїка розмальовка квіткова мозаїка малюнок
квіткова мозаїка
коло з кіл розмальовка коло з кіл малюнок
коло з кіл
коло розмальовка коло малюнок
коло


Розмальовуємо векторні розмальовки Мозаїка

Векторні розмальовки в цьому розділі, мають мозаїчну будову. Цей вид розмальовок цікавий тим, що він простий і одночасно змушує думати, тим самим розвиває творчі навички у дитини. Для художника або дизайнера будуть цікаві мозаїчні елементи: для прикраси, створення композицій або просто Як елемент фону. Векторний формат забезпечить широкі можливості для модулювання векторного контуру.

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.