www.ABC-Color.com
Векторні кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Векторні кліпарти Гори

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

скеля малюнок
скеля
гора малюнок
гора
скеля малюнок
скеля
айсберг малюнок
айсберг
скеля малюнок
скеля
скеля малюнок
скеля
Скеля малюнок
Скеля
скеля малюнок
скеля
скала малюнок
скала
стрімчак малюнок
стрімчак


Використання векторних клипартів Гори

Роблячи векторні зображення на комп'ютері, постійно виникає необхідність створити фон за головним малюнком, це може бути що завгодно: дерева, поля, озера, пустелі, квіти, сопки, гори, вулкани, будівлі чи інші споруди. В даному тематичному розділі сайту будуть представлені векторні кліпарти гір, природнього і не природнього контура, ви можете придивитися який кліпарт на вашу думку більше викликає асоціації з горами і застосувати в дизайні своєї картинки. Ну, а я, намалював, а дитина розфарбувала, то і вийшло в інтернет для вас. Прикрашати картинку готовими клипартами доступно навіть дитині, тому створюючи картинку разом з дітьми, покажіть як легко можна прикрасити тло кліпартом гір або намалюйте свої гори, що-б вони могли їх розфарбувати. Контур або розмір гір ви можете легко змінити або перетворити, адже це векторна кліпарт, тут вам обмежень не існує, робіть, що побажаєте з ним. Спробуйте, перевірте, це буде цікаво?

Векторний малюнок, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У векторних редакторах завжди можна підігнати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного малюнка, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати малюнок. Загалом для фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розмалювання розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Зображення не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для фантазії. Художниками для оформлення малюнків в основному є діти.