www.ABC-Color.com
Векторні зображення
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Векторні малюнки. Тема: Гори

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

скеля малюнок
скеля
гора малюнок
гора
скеля малюнок
скеля
айсберг малюнок
айсберг
скеля малюнок
скеля
скеля малюнок
скеля
Скеля малюнок
Скеля
скеля малюнок
скеля
скала малюнок
скала
стрімчак малюнок
стрімчак


Використання векторних малюнків на тему Гори

При малюванні картинок на комп'ютері, постійно виникає необхідність створити фон за головним малюнком, це може бути що завгодно: трава, дерева, поля, озера, пустелі, квіти, сопки, гори, вулкани, будівлі або інші будови. В даному тематичному розділі сайту будуть представлені векторні малюнки гір, природнього і не природного вигляду, ви можете придивитися який малюнок на вашу думку більше викликає асоціації з горами, що б намалювати більш природно. Ну, а я намалював для своїх дітей, вони розфарбовували, і це творчість виставлено для вас. Малювати гори легко навіть дитині, тому з них можна починати знайомитися з малюванням у різних графічних редакторах. Малюйте, разом з дітьми, покажіть як легко можна намалювати гори і прикрасити ними тло картинки. Малюючи векторною графікою, контур або розмір гір ви можете легко змінити або перетворити, тут вам обмежень немає, робіть, що побажаєте з малюнком. Спробуйте, перевірте, це буде цікаво?

Векторний кліпарт, робить можливим миттєве оформлення різних елементів або файлів. Поєднання декількох кліпартів, створить самобутній елемент декорації. У векторних редакторах завжди можна припасувати кольори (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Можете, додати до векторного кліпарта, різні спец ефекти, фони, елементи або просто пере моделювати кліпарт. Загалом для вигадки немає кордонів.

Кліпарти створені шляхом розфарбування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Кліпарт не завжди може передавати справжнє забарвлення зображеного на ній об'єкта, митцю дається повна воля для вигадки. Художниками по оформленню малюнків зазвичай є діти.