www.ABC-Color.com
Растрові кліпарти
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Кліпарти растрові Гори

Формат png-24, прозорий фон.

скеля кліпарт
скеля
гора кліпарт
гора
скеля кліпарт
скеля
айсберг кліпарт
айсберг
скеля кліпарт
скеля
скеля кліпарт
скеля
Скеля кліпарт
Скеля
скеля кліпарт
скеля
скала кліпарт
скала
стрімчак кліпарт
стрімчак


Застосовуємо растрові кліпарти Гори

Роблячи картинки на комп'ютері, постійно виникає необхідність створити фон за головним малюнком, це може бути що завгодно: ліси, поля, озера, пустелі, сопки, гори, вулкани, будівлі чи інші споруди. В даному тематичному розділі сайту будуть представлені кліпарти гір, природнього і не природнього контура, ви можете придивитися який кліпарт на вашу думку більше викликає асоціації з горами і застосувати в дизайні своєї картинки. Ну, а я, що на малював, дитина розфарбував, ну не без моєї участі, то і поставив. Прикрашати картинку готовими клипартами доступно навіть дитині, тому створюючи малюнок у місці з дітьми, покажіть як легко можна прикрасити тло малюнком гір або намалюйте свої гори, що-б вони могли їх розфарбувати. Спробуйте, перевірте, це буде цікаво?

Растровий кліпарт, робить можливим швидко декорувати різні елементи або файли. Створювати фони. Поєднання декількох малюнків, створить своєрідний елемент декору. У растрових редакторах завжди можна підігнати кольору (Наприклад: затемнити, висвітити, пастеризувати, замінити). Кліпарт можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість кліпарта, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Клипарти створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна безмежність для фантазії. Художники, які оформляють малюнкі в основному є діти.