www.ABC-Color.com
Картинки
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Малюнки растрові Гори

Формат png.

скеля малюнок
скеля
гора малюнок
гора
скеля малюнок
скеля
айсберг малюнок
айсберг
скеля малюнок
скеля
скеля малюнок
скеля
Скеля малюнок
Скеля
скеля малюнок
скеля
скала малюнок
скала
стрімчак малюнок
стрімчак


Застосовуємо растрові малюнки Гори

Малюючи дітям малюнки, постійно виникає необхідність намалювати тло за головним малюнком, це може бути що завгодно: ліси, поля, озера, пустелі, сопки, гори, вулкани, будівлі чи інші споруди. В даному тематичному розділі сайту будуть представлені гори, природнього і не природнього контура, ви можете придивитися який малюнок на вашу думку більше викликає асоціації з горами і намалювати в схожому стилі. Ну, а я, що на малювалося то і поставив. Це будуть гори які я використовував у флеш розмальовках та інших растрових і векторних розмальовках. Контур гір легко намалювати навіть дитині, тому малюючи малюнок для дітей, покажіть як легко можна прикрасити тло малюнком гір або намалюйте гори, що-б вони могли їх розфарбувати. Спробуйте, перевірте, це буде цікаво?

Растровий малюнок в формате png, можна перетворити на своєрідний неповторний малюнок (гравюра, акварель, мозаїка і т.д.). Для цього, наприклад, застосувавши різні фільтри. Можна створювати пензлики для фотошопа. Збільшивши прозорість малюнка, легко вписуємо його в інтер'єр. Загалом фантазії немає межі.

Малюнки створені шляхом розфарбовування розмальовок, які ви можете завантажити, на сайті. Картинка не завжди може відображати реальні кольори зображеного на ній об'єкта, Митцю дається повна можливість для фантазії. Художниками для оформлення малюнків основному є діти.