www.ABC-Color.com
Векторні розмальовки
РУССКИЙ   |   ENGLISH
setemap image


Зміст

Векторні розмальовки Гори

Формат svg. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах.

скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
гора розмальовка гора малюнок
гора
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
айсберг розмальовка айсберг малюнок
айсберг
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
Скеля розмальовка Скеля малюнок
Скеля
скеля розмальовка скеля малюнок
скеля
скала розмальовка скала малюнок
скала
стрімчак розмальовка стрімчак малюнок
стрімчак


Розмальовуємо векторні розмальовки Гори

Створюючи онлайн або векторні розмальовки, постійно виникає необхідність намалювати тло за головним малюнком, це може бути що завгодно: ліси, поля, озера, пустелі, сопки, гори, вулкани, будівлі чи інші споруди. І, що-б не намалювати постійно одне і теж, виставляю мною намальовані готові растрові контури. В даному тематичному розділі сайту будуть представлені гори, природнього і не природнього контура. Що на малювалося то і поставив. Це будуть гори які я використовував у флеш розмальовках та інших векторних розмальовках. Контур гір легко намалювати навіть дитині, тому малюючи малюнок для дітей, покажіть як легко можна прикрасити тло малюнка горами або намалюйте їм, що-б вони могли їх розфарбувати. Контур або розмір гір ви можете легко змінити або перетворити, адже це векторна розмальовка, тут вам обмежень немає, робіть, що хочете з нею. Спробуйте, перевірте, це буде цікаво?

Розмальовка у векторному форматі. Якщо ви користуєтеся векторним графічним редактором, наприклад Adobe Illustrator, CorelDRAW , тоді за допомогою заливки зможете легко, розфарбувати картинку. Контури для розмальовування ідеально підходять, щоб провести час за розфарбовуванням на комп'ютері. Для дітей це може стати захоплюючим і не нав'язливим вивченням роботи в графічних редакторах і пізнання світу різних відтінків і кольорів. Векторні контури мають незрівнянну перевагу, над растровими картинками, їх можна модулювати. При тому без втрат якості.

Розмальовки можна роздрукувати на принтері, а потім розфарбувати. Цей спеціальний веб-формат легко переводиться в інші потрібні вам формати у всіх нових поширених векторних редакторах. Векторні контури, максимально якісно передають зображення, ніж растрові, та не залежать від розміру.